Artykuły, Ciekawostki i KONKURSY!
logo

Warsztaty z książką!

Data: 2021-02-10
Zaproś na szpiegowską przygodę całą klasę! Wybierzcie interesującą Was prezentację, skorzystajcie z niej w czasie lekcji, a zdobytą wiedzę utrwalcie i uzupełnijcie dzięki pamiątkowym książeczkom!

Obecnie jesteśmy w trakcie realizacji projektu "Kamienie w kieszenie", a w przyszłym roku szkolnym ruszamy z nowymi interaktywnymi przygodami i książkami!

Nasze publikacje

Wydaliśmy już ponad 15 różnych rodzinnych publikacji! Każdą z nich możecie pobrać za darmo w formie e-booka lub odsłuchać w formie audiobooka:

Kiedy Polska była mała

Jak to było KIEDY POLSKA BYŁA MAŁA? Jakie pamiątki zostały nam z czasów narodzin naszego kraju? Jak wyglądały zabawki naszych przodków? ... i czy na pewno przez tysiąc lat wszystko się zmieniło? Razem z naszą bohaterką poznacie najważniejsze miejsca i zabytki pamiętające początki państwa polskiego!

Kiedy Polska była mała

Kidy Polska była mała

Mały Tadek rusza śladami Tadeusza

Dawno, dawno Temu urodził się mały Tadek Kościuszko... W co się bawił w dzieciństwie? Czego uczył się w szkole? O co i z kim walczył? Czy przegrana może oznaczać zwycięstwo? Dlaczego nadal możemy się od niego wiele nauczyć? Wyruszcie razem z nami śladami Tadeusza Kościuszki!

Mały Tadek rusza śladami Tadeusza

Mały Tadek rusza śladami Tadeusza

Staszkowa wyprawa śladami Stanisława

Czy mały Staszek Wyspiański znał krakowskie obwarzanki i jak wyglądał Kraków w czasach zaborów? Kim został mały chłopiec, który bazgrał po zeszytach wuja i zjeżdżał po poręczy schodów? Razem z Ulką i jej bratem Staszkiem poznajcie małego Stasia i dzieła dorosłego Stanisława.

Staszkowa wyprawa śladami Stanisława

Staszkowa wyprawa śladami Stanisława

Kontakt do nas:

Fundacja "Trasa dla Bobasa"

ul. Stanisławskiego 20/2; 31-307 Kraków

e-mail: trasadlabobasa@gmail.com

tel. Adelina Pociecha tel. 512 121 413

Wspieraj nasz rozwój:
patronite-logo