Aktualności, Ciekawostki i KONKURSY!
logo

O portalu

Data: 2021-01-27
SzpiedzyWiedzy.pl to innowacyjna platforma edukacyjna, której celem jest łączenie nauki z przygodą, dobrą zabawą i humorem. Tematyka interaktywnych prezentacji jest bardzo różnorodna: historia, geografia i podróże, biologia i przyroda, literatura i sztuka. Jest również dział dla najmłodszych Szpiegów Wiedzy.

Nowa forma zdobywania wiedzy

Interaktywne i multimedialne prezentacje na portalu SzpiedzyWiedzy.pl to nowatorski format, przekazujący konkretne widomości z danego tematu i jednocześnie aktywizujący młodego odbiorcę, który rozwiązując zadania i zagadki utrwala i sprawdza zdobytą wiedzę. Z prezentacji mogą korzystać zarówno dzieci, jak i rodzice i nauczyciele, chcący uatrakcyjnić i urozmaicić przekazywanie wiedzy.

zdjecie z zajęć Zdjęcie z zajęć, Koszalińska Biblioteka Publiczna.

Nagrody i wyróżnienia dla Szpiegów Wiedzy

Prezentacje publikowane na portalu SzpiedzyWiedzy.pl zostały docenione, wyróżnione i nagrodzone:

1. W II edycji konkursu Edukacja Jutra Fundacji Polskiego Funduszu Rozwoju wyróżnienie otrzymał scenariusz lekcji "Podróże w czasie ze Stanisławem Lemem" wraz z prezentacją "Spotkanie ze Stanisławem Lemem", październik 2021 r.2. W konkursie na materiały dydaktyczne dla dzieci i nauczycieli Narodowego Instytutu Dziedzictwa nagrodę otrzymała prezentacja "Z obwarzankiem po Krakowie", grudzień 2020 r.Portal edukacyjny bez reklam i opłat

Portal rozpoczął działalność w jesieni 2020 r., cały czas się rozwija, szuka nowych możliwości wsparcia i współpracy z różnymi instytucjami. Co bardzo istotne: SzpiedzyWiedzy.pl to portal non-profit, bez konieczności wykupywania abonamentu, wnoszenia opłat, a także bez śledzących i nachalnych reklam. Rozwój platformy można wesprzeć za pośrednictwem serwisu Patronite.

LOGO PATRONITE

Więcej informacji o twórcach portalu, dotychczasowej działalności i naszych projektach znajdziecie w zakładkach O nas, Współpracai Aktualności. Chętnie poznamy także Waszą opinię o Szpiegach Wiedzy i odpowiemy na dodatkowe pytania:

Fundacja "Trasa dla Bobasa"
ul. Jana Stanisławskiego 20/2; 31-307 Kraków
szpiedzywiedzy.pl@gmail.com;
nr tel.: 600 011 543; 512 121 413

Wspieraj nasz rozwój:
patronite-logo