logo
Karty pracy
do druku
Karty pracy do wydruku

O nas

Data: 2021-01-24
SzpiedzyWiedzy.pl to nowatorska platforma edukacyjna dla dzieci, młodzieży i nauczycieli pełna interaktywnych i multimedialne prezentacji! Chcemy pokazać Wam, że zdobywanie wiedzy to nie tylko żmudne wkuwanie regułek z podręcznika, a fascynująca przygoda!

Szpiedzy Wiedzy to my!

Jesteście ciekawi kto tworzy dla Was portal edukacyjny łączący naukę z zabawą i humorem?! Szpiedzywiedzy.pl to najnowszy pomysł Fundacji "Trasa dla Bobasa", która działa już od 10 lat. Kim jesteśmy i co robimy? Poznaj nas poprzez krótką prezentację O nas >>

Strona fundacji: Trasa dla Bobasa >>

Portal tworzymy dla Was i razem z Wami!

Chcemy, aby SzpiedzyWiedzy.pl dostarczali Wam wiedzy w atrakcyjnej formie, pełnej przygód, zabawy i humoru. Jeżeli możemy to robić jeszcze lepiej - napiszcie do nas!

Kontakt do nas:

szpiedzywiedzy.pl@gmail.com
nr tel.: Marta Mleczko 600 011 543; Adelina Pociecha 512 121 413
Fundacja "Trasa dla Bobasa" ul. Jana Stanisławskiego 20/2; 31-307 Kraków

Wesprzyj naszą działalność

Zauważyliście, że na SzpiedzyWiedzy.pl nie wyświetlają reklamy i nie musicie wykupywać, żadnych abonamentów? Jeżeli chcecie pomóc nam rozwijać portal, tworzyć i publikować nowe prezentacje możecie to zrobić za pośrednictwem portalu Patronite. Przy okazji otrzymacie szpiegowskie legitymacje, notesy, materiały edukacyjne i nasze książki.

Wspieraj nasz rozwój:
patronite-logo