Aktualności, Ciekawostki i KONKURSY!
logo
thumbnail

O nas

Szpiedzy Wiedzy to nowa platforma dla dzieci i młodzieży z multimedialnymi i interaktywnymi przygodami. Chcemy pokazać Wam, że zdobywanie wiedzy to nie tylko żmudne wykucie regułek z podręcznika, a fascynujące poznawanie otaczającego nas świata!

Portal uruchomiła dla Was Fundacja "Trasa dla Bobasa"

Czy wiecie, że nasza fundacja działa już od 10 lat? Właśnie tyle lat ma nasz pierwszy portal Trasa dla Bobasa. SzpiedzyWiedzy.pl to nasz nowy pomysł na edukacyjną przygodę!

Nasze publikacje

Wydaliśmy już ponad 15 różnych rodzinnych publikacji! Każdą z nich możecie pobrać za darmo w formie e-booka lub odsłuchać w formie audiobooka:

Kiedy Polska była mała

Jak to było KIEDY POLSKA BYŁA MAŁA? Jakie pamiątki zostały nam z czasów narodzin naszego kraju? Jak wyglądały zabawki naszych przodków? ... i czy na pewno przez tysiąc lat wszystko się zmieniło? Razem z naszą bohaterką poznacie najważniejsze miejsca i zabytki pamiętające początki państwa polskiego!

Kiedy Polska była mała

Kidy Polska była mała

Mały Tadek rusza śladami Tadeusza

Dawno, dawno Temu urodził się mały Tadek Kościuszko... W co się bawił w dzieciństwie? Czego uczył się w szkole? O co i z kim walczył? Czy przegrana może oznaczać zwycięstwo? Dlaczego nadal możemy się od niego wiele nauczyć? Wyruszcie razem z nami śladami Tadeusza Kościuszki!

Mały Tadek rusza śladami Tadeusza

Mały Tadek rusza śladami Tadeusza

Staszkowa wyprawa śladami Stanisława

Czy mały Staszek Wyspiański znał krakowskie obwarzanki i jak wyglądał Kraków w czasach zaborów? Kim został mały chłopiec, który bazgrał po zeszytach wuja i zjeżdżał po poręczy schodów? Razem z Ulką i jej bratem Staszkiem poznajcie małego Stasia i dzieła dorosłego Stanisława.

Staszkowa wyprawa śladami Stanisława

Staszkowa wyprawa śladami Stanisława

Muzealne Eksponaty nie tylko dla Mamy i Taty

Wydane przez nas rodzinne przewodniki muzealne zagościły w aż muzeach w różnych miastach w Polsce i choć nakład drukowany niestety dawno się wyczerpał możecie korzystać z nich nadal - wystarczy wydrukować je na domowej drukarce. Muzealne Eksponaty nie tylko dla Mamy i Taty

Muzealne Eksponaty nie tylko dla Mamy i Taty

Kontakt do nas:

Fundacja "Trasa dla Bobasa"

ul. Stanisławskiego 20/2; 31-307 Kraków

e-mail: trasadlabobasa@gmail.com

tel. Adelina Pociecha tel. 512 121 413

Nr KRS:0000443570

Nr REGON:122740478

Nr NIP: 945 217 16 67

Data: 2020-11-13
Dołącz do nas na
patronite-logo
i buduj z nami portal!